  • : CGR-PSDVARGB-W-360
  • : Водни
  • : 5 Години
АтрибутСтойност
Охладителна система - типLiquid Cooling Radiator
Вентилатори-брой3 x 120*25*120
Радиатор-дълбочина27 мм
Височина на радиатора121 мм
Ширина на радиатор392 мм
Съвместими устройстваCPU
Охладителна система - характеристикиАлуминий
PWM Control
RGB LED
Тип конектор на дънната платка3-pin/4-pin
Номинална разлика в скоростта±10
Номинално напрежение12 V
Външен цвятБял
Номинална Скорост2500 RPM
Въздушен поток при определена скорост78.2 CFM
Номинална скорост мин700 RPM
Номинален Ток0.85 A
Типично ниво на шум при работа38 dB
Waterblock Depth70
Waterblock Height70
Waterblock Width59
Pump Speed2700
Номинална Мощност10.2 W
Rated Voltage Support5 V ~ 12 V
Вградени устройстваLCD display
Waterblock MaterialCopper
Тегло2.24кг
АтрибутСтойност
Тип охладителAIO водно охлаждане
Размер на радиатор360 mm